Podaruj klientom krówki z nadrukiem

Krówki z nadrukiem

Krówki z nadrukiem

Na pytanie o najsłodszy smak dzieciństwa wielu z nas odpowiedziałoby bez wahania: krówki (i nie mówimy tu o zwierzątkach). Kruchy cukierek zwany ciągutką, przyrządzony z gotowanej śmietanki z miękkim, rozciągającym się jak guma nadzieniem, to raj dla podniebienia. Krówki to również piękne wspomnienia. Dlatego uraczmy swoich klientów tą smaczną pokusą, dając im mnóstwo słodkiej przyjemności. Utrwalmy wizerunek marki, która dba o swojego klienta i ceni jego upodobania. W końcu nie bez powodu mówi się: przez żołądek do serca.

Miejsc, w których możemy ulokować krówki z nadrukiem jest wiele: recepcja. punkt obsługi klienta, poczekalnia, gabinet. Miseczka z krówkami to niezwykle efektywna forma kampanii reklamowej. Cukierki możemy powiesić w okresie przedświątecznym na firmowej choince. Będą się prezentowały równie zjawiskowo jak bombki. A może włożymy je do paczek świątecznych dla pracowników?

Ciągutki to słodycze uniwersalne. Są miękkie (w przeciwieństwie do landrynek), mają subtelny smak (w przeciwieństwie do cukierków o smaku kawowym). Dzieci je uwielbiają. W dodatku krówek z logo firmy nikt inny nie będzie miał w szkole…

Klient otrzymuje cukierka zupełnie za darmo. W podziękowaniu za dotychczasową współpracę lub na zachętę, by miał ochotę nawiązać z naszą firmą kontakty biznesowe. Jednocześnie marka wysyła osobie obdarowanej wyraźny komunikat: „jesteś dla nas ważny”. Taka forma reklamy nie jest droga. Daje za to pożądane efekty.

A zatem podsumujmy, dlaczego warto podarować klientowi krówki z nadrukiem:

  • wszyscy lubimy słodycze
  • cena zakupu krówek nie jest wysoka
  • jedna miseczka cukierków to kilkadziesiąt obdarowanych osób
  • krówki to cukierki tradycyjne, uniwersalne, mamy pewność, że poczęstuje się nimi większość kontrahentów
  • dzieci uwielbiają słodycze, a kto wie, może i one w przyszłości będą naszymi klientami

Istnieje duże prawdopodobieństwo, że klient, który kiedyś zje jakąś krówkę pomyśli o naszej firmie. U nas przecież tę krówkę jadł. No cóż, krówki z nadrukiem to kampania reklamowa w dobrym smaku!

Tagi: , , ,

© 2016 - 2019 otogrosz.pl