Jak zwiększyć obroty firmy? Na przykład poprzez breloki reklamowe

Breloki reklamowe

Breloki reklamowe

Bardzo wielu przedsiębiorców musi dzisiaj dość poważnie zastanawiać się nad tym w jaki sposób zwiększyć obroty swojej firmy. Dotyczy to w szczególności tych najmniejszych firm, które często mają ogromne problemy z przebiciem się przez konkurencję. Jeśli nie da się wygrać walki cenowej z racji niemożliwości obniżenia cen do pułapu poniżej opłacalności to może zastosować w takim razie upominki zachęcające do takich zakupów? Sposobów na promocję, niekoniecznie cenową, jest wiele, a dodatkiem do niej może być przecież drobny i niedrogi upominek.Chyba najprostszym sposobem na zwiększenie obrotów swojej firmy jest zastosowanie drobnej nagrody, która jest przyznawana przy określonej wysokości zamówienia. W przypadku firm wysyłkowych stosuje się zachętę w postaci darmowej wysyłki, gdy kwota zamówienia przekracza pewną wartość. Najczęściej podpisujemy umowy z kurierami i dzieląc wysyłki przez cały miesiąc okazuje się, że nie płacimy za wysyłkę zbyt wiele, a więc jest to opłacalne. W pozostałych przypadkach można zastosować drobny gadżet, który zostanie dołączony do zakupu po przekroczeniu pewnej kwoty. Tym gadżetem mogą być na przykład breloki reklamowe.

Można oczywiście rozdawać wiele takich rzeczy, nie tylko breloczki. Mogą to być więc drobne kubeczki, magnesy na lodówkę, małe pamięci przenośne i wszystkie te rzeczy, które nie kosztują zbyt wiele, ale jednocześnie stanowią miły upominek. Warto tylko pamiętać o tym, aby dodawać upominki przydatne, a nie takie, które mogą tylko powędrować na półkę, gdyż tylko wtedy będzie to miało pozytywny skutek w postaci zwiększenia się obrotów. Breloki reklamowe dodawane do zakupów mogą przynieść naprawdę ciekawe efekty. Wiele osób będzie wręcz na siłę domawiało rzeczy, które nie do końca są im potrzebne, ale chcą skorzystać z promocji i dostać taki gadżet.

Lubimy dostawać różnego rodzaju gadżety i nawet ten drobny okazuje się być atrakcyjny. Naturalnie breloki reklamowe, czy inne dodatki do produktów czy usług, powinny być opatrzone w logo naszej firmy, aby całość stanowiła dodatkowy element promocyjny.

Tagi: , , , ,

© 2016 - 2019 otogrosz.pl