Gadżety firmowe – wybrać proste czy może bardziej wyrafinowane?

Gadżety firmowe

Gadżety firmowe

Kiedy planujemy naszą kampanię reklamową poprzez różnego rodzaju gadżety to bardzo często mamy problem z wyborem tego najbardziej odpowiedniego. Tak naprawdę zazwyczaj nie ma tutaj specjalnego znaczenia to jaki rodzaj działalności gospodarczej prowadzimy. Czy będzie to zwykły sklep, ogromny market czy jakaś firma usługowa to nie ma to większego znaczenia. Oczywiście jeśli chcemy to możemy dopasować taki gadżet do profilu swojej działalności, czyli na przykład odpowiednio zaprojektować jego wygląd. Wybór powinien jednak zależeć od tego przy jakiej okazji dany gadżet chcemy wręczać. O co tutaj chodzi?Chodzi po prostu o to, że im większym zaangażowaniem musi wykazać się nasz klient, aby dostać gadżety firmowe, tym wyższą powinny mieć one wartość. Zacznijmy więc może od rzeczy zdecydowanie najprostszych. To gadżety, które możemy dawać na przykład podczas targów branżowych czy zwykłej wizyty klienta w naszej firmie. Do takich gadżetów należą chociażby długopisy, breloczki czy podkładki pod kubki.

Kolejna sprawa to akcesoria już dużo bardziej wartościowe. Popularną formą promocji jest dzisiaj wręczanie prezentów za wydanie określonej sumy pieniędzy. Ma to na celu oczywiście podkręcenie sprzedaży. Tutaj gadżety firmowe muszą być wyższej jakości. Jeśli tak nie będzie to po  prostu nikt się nie zainteresuje taką ofertą i ci co odbiorą nagrodę to zrobią to nieświadomie, bo i tak mieli wydać tyle pieniędzy. Chodzi jednak przecież o to, aby ludzie niejako na siłę dokupowali różne rzeczy, aby dojść do tego progu. Tutaj gadżetem może być więc przenośna pamięć, poduszka, koszulka i tego typu rzeczy.

Na koniec pozostają jeszcze konkursy. Te są najlepszym sposobem na promocję. Ludzie walczą o różnego rodzaju nagrody i przy okazji częściej odwiedzają naszą firmę. Oczywistym jest jednak to, że jeśli Gadżety firmowe mają być nagrodą w takim konkursie to muszą być porządne. Mówimy tutaj chociażby o takich rzeczach jak wysokiej klasy zegarki, bluzy, plecaki, czajniki, termosy i inne tego typu rzeczy. Najważniejsza jest jakość. Nie staramy się oszczędzać na takich wartościowych gadżetach. Jeśli ten szybko się zepsuje to nasz klient poczuje się po prostu oszukany.

Tagi: , , ,

© 2016 - 2020 otogrosz.pl